Chrzest Tymka – Dworek na Wodoktach

Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego fotoreportażu z chrztu Tymoteusza, który odbył się w malowniczej okolicy Otwocka, gdzie Dworek na Wodoktach zrobił na mnie największe wrażenie.

Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego fotoreportażu z chrztu Tymoteusza, który odbył się w malowniczej okolicy Otwocka, gdzie Dworek na Wodoktach zrobił na mnie największe wrażenie. Wszystko zaczęło się w przytulnym domu rodzinnym w Otwocku, gdzie rodzice przygotowywali malucha do tego ważnego momentu.

Następnie udaliśmy się do pięknej parafii Matki Bożej Królowej Polski, gdzie odbyła się radosna msza chrzcielna. Tymoteusz dzielnie zniósł całe zamieszanie jakie działo się wokół niego. Ale to nie wszystko! Po ceremonii chrztu goście przenieśli się do Dworku na Wodoktach, gdzie odbyło się niezapomniane przyjęcie. Jaką niespodziankę tam zastali? Mobilny Prosecco van! Wszyscy mogli delektować się wyśmienitą lemoniadą i drinkami, dodając jeszcze więcej radości i rozkoszy temu wyjątkowemu dniu.

Na koniec, rodzice i mały Tymoteusz udali się na krótką sesję plenerową wokół magicznego miejsca jakim jest Dworek na Wodoktach. W otoczeniu pięknej architektury, uwieczniłem ich uśmiechy, radość i miłość, tworząc niezapomniane wspomnienia, które będą trwać przez wiele lat.

Chrzest Tymoteusza to jedno z tych wyjątkowych wydarzeń, które pozostaną w pamięci na zawsze. Ale nie musicie mi wierzyć na słowo, zobaczcie moją fotorelację i przekonajcie się sami. Zdjęcia pełne są luzu, radości i miłości, jaką cała rodzina darzy tego małego bobasa.