Ślub Darii i Cezarego

Iskrzyło przez cały dzień. Po wdrożeniu Czarka w garnitur miałem przyjemność uczestniczyć w teatralnych wręcz przygotowaniach Darii, która wyglądała pięknie w koronkowej, długiej sukni i katedralnym welonie. W Kościele Zbawiciela Świata w Ostrołęce kolorowe światło wślizgnęło przez witraże i rozświetliło pełną wzruszeń ceremonię ślubu. Multum emocji dał upust podczas składania życzeń poprzedzonych obłokiem płatków róż. To co zobaczyłem na parkiecie sali weselnej Elba bis zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Chyba dotąd nie widziałem, by pierwszy taniec para zatańczyła z takim spokojem. Ogień ze sceny i energia od gości towarzyszyła mi przez całą noc. Ciężko było opuścić to miejsce widząc przyjaciół oddających się świetnej zabawie i zakochaną parę młodą. Na koniec udało mi się namówić ich na ostatnie zdjęcie przy iskrach zimnych ogni.

Iskrzyło przez cały dzień ślubu Darii i Cezarego. Po wdrożeniu Czarka w garnitur miałem przyjemność uczestniczyć w teatralnych wręcz przygotowaniach Darii, która wyglądała pięknie w koronkowej, długiej sukni i katedralnym welonie. W kościele Zbawiciela Świata w Ostrołęce kolorowe światło wślizgnęło przez witraże i rozświetliło pełną wzruszeń ceremonię ślubu. Multum emocji dał upust podczas składania życzeń poprzedzonych obłokiem płatków róż.
To co zobaczyłem na parkiecie sali weselnej Elba bis zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Chyba dotąd nie widziałem, by pierwszy taniec para zatańczyła z takim spokojem. Ogień ze sceny i energia od gości towarzyszyła mi przez całą noc. Ciężko było opuścić to miejsce widząc przyjaciół oddających się świetnej zabawie i zakochaną parę młodą. Na koniec udało mi się namówić ich na ostatnie zdjęcie przy iskrach zimnych ogni.