Sesja ślubna

Sesja ślubna jest swoistą kontynuacją reportażu ślubnego. Możecie utrzymać podobny klimat detali i dodatków jakie pojawiły się na weselu. W zmysłowej sesji fotograficznej każdy gest, spojrzenie i dotyk ma ogromne znaczenie. Emocje między żoną i mężem definiują ich ruchy, pokazują ich osobowość. Dlatego tak istotny jest kontakt z fotografem i fakt by nie czuć skrępowania w swoim towarzystwie. Plenery ślubne niosą ze sobą nadzwyczajną energię natury i monumentalność przyrody, a żywiołowość miejskiej scenerii doda dynamiki Waszym fotografiom. Sesje zagraniczne to odwołanie do wspomnień wspólnych podróży lub spełnienie marzenia o uwiecznieniu Waszej miłości w konkretnym zakątku świata. Każde tło powinno być dopasowane do Waszego temperamentu abyście mogli czuć się swobodnie. Należy jednak pamiętać, że to nie miejsce jest najważniejsze. Sesja ślubna jest niepowtarzalną pamiątką, na której para młoda może być skupiona już tylko na sobie, na chwili i emocjach, które to moim zadaniem będzie uchwycić.

Sesja ślubna jest swoistą kontynuacją reportażu ślubnego.

Możecie utrzymać podobny klimat detali i dodatków jakie pojawiły się na weselu. W zmysłowej sesji fotograficznej każdy gest, spojrzenie i dotyk ma ogromne znaczenie. Emocje między żoną i mężem definiują ich ruchy, pokazują ich osobowość. Dlatego tak istotny jest kontakt z fotografem i fakt by nie czuć skrępowania w swoim towarzystwie. Plenery ślubne niosą ze sobą nadzwyczajną energię natury i monumentalność przyrody, a żywiołowość miejskiej scenerii doda dynamiki Waszym fotografiom.

Każda sceneria powinna być dopasowana do Waszego temperamentu abyście mogli czuć się swobodnie. Należy jednak pamiętać, że to nie miejsce jest najważniejsze. Sesja ślubna jest niepowtarzalną pamiątką, na której możecie być skupieni już tylko na sobie, na chwili i emocjach, które to moim zadaniem będzie uchwycić.