Stodoła Rasztów – ślub Dominiki i Tomasza

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Właśnie taki był dzień Dominiki i Tomasza, którzy postanowili powiedzieć sobie “tak” w urokliwej lokalizacji jaką jest Stodoła Rasztów.

Stodoła Rasztów
To niezwykłe miejsce, pełne uroku i nostalgii, położone na skraju lasu, z dala od zgiełku miasta, idealnie nadaje się na organizację niepowtarzalnych ślubów cywilnych w plenerze. Pozwoliło to parze młodej na stworzenie rustykalnego klimatu, który idealnie wpasował się w charakter ich ślubu.
Uroczystość cywilna odbyła się w altanie obok sali weselnej, która została pięknie udekorowana kwiatami i dodatkami w klimacie boho. Pan Młody, Tomasz, miał okazję zobaczyć swoją piękną narzeczoną Dominikę po raz pierwszy tuż przed samym ślubem, co tylko dodatkowo spotęgowało emocje i uczucia. W tak urokliwym miejscu i w takiej atmosferze, był to dla nich niezapomniany moment, który zostanie na zawsze w ich sercach.

Całość była perfekcyjnie zorganizowana, co pozwoliło na swobodny przebieg ceremonii. Para młoda i ich goście mieli okazję przeżyć wyjątkowe chwile przy nastrojowym akompaniamencie skrzypiec. Cała uroczystość była utrzymana w spokojnym i romantycznym nastroju, dzięki czemu każdy mógł poczuć się wyjątkowo i na luzie.

Muzykę na weselu zapewnił DJ Kamil Lewandowski, znany z poczucia humoru i dopasowania repertuaru do gustów gości. Na parkiecie panowała niepowtarzalna atmosfera, która pozwoliła na swobodne bawienie się i świętowanie razem z najbliższymi.
W tym dniu nie mogło zabraknąć również wspaniałych drinków dla weselników, które przygotowali barmani z Lovely Bar. Każdy drink był nie tylko pyszny, ale też pięknie wyglądał, co zrobiło na gościach ogromne wrażenie.
Tuż przed zachodem słońca para młoda udała się na krótką sesję plenerową, aby uwiecznić piękno okolic “Stodoła Rasztów”. Uchwycone momenty to dla Dominiki i Tomasza nie tylko piękne wspomnienia, ale również cenne pamiątki, które będą przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.
Na koniec przyjęcia weselnego wszyscy zebrani goście udali się na wspólne zdjęcie z zimnymi ogniami, które było spektakularnym finałem tego wyjątkowego dnia. Para młoda, ich rodziny oraz przyjaciele będą jeszcze długo wspominać ten zjawiskowy dzień, pełen radości, emocji i miłości.
Stodoła Rasztów to idealne miejsce na organizację ślubu w rustykalnym stylu. Miejsce to zachwyca pięknym krajobrazem, urokliwymi wnętrzami i wspaniałą atmosferą. Jeśli planujesz wesele w takim klimacie, to warto zwrócić uwagę na to miejsce. Uroczystości w tym Stodole Rasztów są organizowane z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalna obsługa, wyśmienite jedzenie, drinki oraz wybór najlepszego DJ-a sprawią, że Twój ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem.