Ślub Agaty i Jakuba

Zamość, perła polskiego renesansu, miasto zbudowane na kształt człowieka. Głową jest pałac Zamoyskich, kręgosłupem ulica Grodzka. W czerwcu sercem był, z pewnością, kościół redemptorystów św. Mikołaja gdzie miłość przyrzekli sobie Agata i Jakub. Uroczystość poprzedziły ekspresowe przygotowania w Hotelu Renesans gdzie miała miejsce również zabawa weselna. W końcu doczekałem się parkietu pod gołym niebem! Stowarzyszenie Turystyka z pasją zaskoczyło mnie aranżacją porwania panny młodej przez zbójów. Całe szczęście Jakub zareagował natychmiastowo i po pasowaniu na męża powróciliśmy do zabawy, ludowych pieśni i innych atrakcji. Pozwól się porwać fotografii!

Zamość, perła polskiego renesansu, miasto zbudowane na kształt człowieka. Głową jest pałac Zamoyskich, kręgosłupem ulica Grodzka. W czerwcu sercem był, z pewnością, kościół redemptorystów św. Mikołaja gdzie swoje miejsce miał ślub Agaty i Jakuba.
Uroczystość poprzedziły ekspresowe przygotowania w Hotelu Renesans gdzie miała miejsce również zabawa weselna. W końcu doczekałem się parkietu pod gołym niebem! Stowarzyszenie Turystyka z pasją zaskoczyło mnie aranżacją porwania panny młodej przez zbójów. Całe szczęście Jakub zareagował natychmiastowo i po pasowaniu na męża powróciliśmy do zabawy, ludowych pieśni i innych atrakcji.
Pozwól się porwać fotografii!