Ślub Aleksandry i Kacpra

Zapraszam do obejrzenia niezapomnianego ślubu oraz wesela Aleksandry i Kacpra. Ceremonia zaślubin odbyła się w nowoczesnym kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach. Ich przyjazd na uroczystość był jak podróż w czasie, gdyż wybrali klasycznego Fiata 125p, dodając tym samym nutkę retro do swojego wielkiego dnia. Podczas ceremonii ślubnej, atmosferę w kościele ubogacał uroczy śpiew kilkunastoosobowego chóru, dodając jeszcze więcej wzruszenia i piękna temu wyjątkowemu wydarzeniu. Po zawarciu związku małżeńskiego, para młoda i ich goście udali się na wesele do Dworu Sulejów, gdzie rozpoczęli niezapomnianą noc pełną zabawy. Ich pierwszy taniec był prawdziwym widowiskiem, a za dopracowaną oprawę muzyczną odpowiedzialny był Dj Kuba Król, który szybko podbił serca wszystkich obecnych. Udało zrealizować się aż dwie sesje zdjęciowe w malowniczej winnicy tuż obok Dworu Sulejów. Pierwsza sesja, tuż przed zachodem słońca, zapewniła piękne światło i malownicze widoki, podczas gdy druga sesja, już po zmroku, dodawała niepowtarzalnego klimatu i romantyzmu. Oczepiny były niecodzienne i pełne zabawy. Para młoda zdecydowała się na nietypowy sposób rozpoczęcia tego etapu - wykorzystując tykającą bombę. Dodatkowo, goście musieli wykazać się w quizie wiedzy o parze młodej, co zapewniło wiele śmiechu.

Zapraszam do Obejrzenia niezapomnianego ślubu Oli i Kacpra oraz wesela na którym o muzykę zadbał DJ Kuba Król.

Ceremonia zaślubin odbyła się w nowoczesnym kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach. Ich przyjazd na uroczystość był jak podróż w czasie, gdyż wybrali klasycznego Fiata 125p, dodając tym samym nutkę retro do swojego wielkiego dnia.
Podczas ceremonii ślubnej, atmosferę w kościele ubogacał uroczy śpiew kilkunastoosobowego chóru, dodając jeszcze więcej wzruszenia i piękna temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Po zawarciu związku małżeńskiego, para młoda i ich goście udali się na wesele do Dworu Sulejów, gdzie rozpoczęli niezapomnianą noc pełną zabawy. Ich pierwszy taniec był prawdziwym widowiskiem, a za dopracowaną oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Kuba Król, który szybko podbił serca wszystkich obecnych.
Udało zrealizować się aż dwie sesje zdjęciowe w malowniczej winnicy tuż obok Dworu Sulejów. Pierwsza sesja, tuż przed zachodem słońca, zapewniła piękne światło i malownicze widoki, podczas gdy druga sesja, już po zmroku, dodawała niepowtarzalnego klimatu i romantyzmu.

Oczepiny były niecodzienne i pełne zabawy. Para młoda zdecydowała się na nietypowy sposób rozpoczęcia tego etapu – wykorzystując tykającą bombę. Dodatkowo, goście musieli wykazać się w quizie wiedzy o parze młodej, co zapewniło wiele śmiechu.