Ślub Kasi i Koena – Cosmo wedding

Cosmo wedding - pod tą nazwą kryje się fotografia hybrydowa, czyli połączenie fotoreportażu ślubnego z filmem. Zdjęcia i film, obejmujący najważniejsze momenty Waszego dnia, uzupełniają się wzajemnie, mają spójną kolorystykę i estetykę. Pracując w pojedynkę, zachowuję dyskrecję i nie rzucam się w oczy jak kilkuosobowe ekipy. Poniżej przedstawiam Wam efekt takiej pracy z wyjątkową parą - Kasią i Koen'em. Kasia jest Polką, a Koen Holendrem. Poznali się dzięki pracy w międzynarodowej korporacji. Na nasze pierwsze spotkanie, przy okazji sesji narzeczeńskiej, wybraliśmy jedno z bardziej fotogenicznych miejsc na mapie Warszawy - Praskie Centrum Koneser. Przestrzeń z ogromnym potencjałem, szczególnie o wschodzie słońca. Dzień ślubu to podróż do Suwałk do parafii pw. Chrystusa Króla oraz hotelu Loft 1898 gdzie odbyła się szalona zabawa weselna. Hotel ten to niesamowite połączenie historii i nowoczesności, mieści się w budynku XIX wiecznych koszar carskich. Całą opowieść Kasi i Koen'a zwieńczyła sesja ślubna w warszawskich Łazienkach Królewskich, a jakże, o wschodzie słońca!

Cosmo wedding – pod tą nazwą kryje się fotografia hybrydowa, czyli połączenie fotoreportażu ślubnego z filmem.

Zdjęcia i film, obejmujący najważniejsze momenty Waszego dnia, uzupełniają się wzajemnie, mają spójną kolorystykę i estetykę. Pracując w pojedynkę, zachowuję dyskrecję i nie rzucam się w oczy jak kilkuosobowe ekipy.
Poniżej przedstawiam Wam efekt takiej pracy z wyjątkową parą – Kasią i Koen’em. Kasia jest Polką, a Koen Holendrem. Poznali się dzięki pracy w międzynarodowej korporacji. Na nasze pierwsze spotkanie, przy okazji sesji narzeczeńskiej, wybraliśmy jedno z bardziej fotogenicznych miejsc na mapie Warszawy – Praskie Centrum Koneser. Przestrzeń z ogromnym potencjałem, szczególnie o wschodzie słońca. Dzień ślubu to podróż do Suwałk do parafii pw. Chrystusa Króla oraz hotelu Loft 1898 gdzie odbyła się szalona zabawa weselna. Hotel ten to niesamowite połączenie historii i nowoczesności, mieści się w budynku XIX wiecznych koszar carskich. Całą opowieść Kasi i Koen’a zwieńczyła sesja ślubna w warszawskich Łazienkach Królewskich, a jakże, o wschodzie słońca!