Ślub Magdy i Bartka

Zapraszam Cię do uczestnictwa w magicznym dniu, w którym Magda i Bartek powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ich ślub, odbył się w pięknej Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie. Dzień rozpoczął się w domach rodzinnych Magdy i Bartka, gdzie dało wyczuć się emocje i atmosferę radości i niecierpliwości. Magda, otoczona przez siostrę i Mamę, przygotowywała się do chwili, na którą czekała wiele miesięcy. Radość i spokój wypełniały również dom Bartka, gdzie ojciec i brat przekazywali mu ostatnie rady i życzenia. Droga Bartka do Magdy była pełna niespodzianek. Na drodze zatrzymał się przy komicznej bramie weselnej straży pożarnej, gdzie został on wdrożony w tajniki pierwszej pomocy :) To wydarzenie rozśmieszyło wszystkich obecnych i było doskonałym preludium do kolejnych emocji. W Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie, Magda i Bartek wymienili przysięgi miłości, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi. Mnóstwo confetti rozsypało się w powietrzu, gdy młoda para opuszczała kościół, symbolizując eksplozję radości i szczęścia. Sala Markiz w Łopusznie, udekorowana kwiatami, stała się areną dla weselnego przyjęcia. Magia zawisła w powietrzu, gdy Magda i Bartek wykonali swój pierwszy taniec w chmurach, otoczeni fontannami iskier. Po pierwszym tańcu nadszedł czas na zabawę. Oczepiny i test zgodności pary młodej dostarczyły wszystkim gościom niezapomnianych chwil śmiechu i wzruszenia. Później udaliśmy się na zdjęcia, gdzie tło stanowiły zimne ognie, tworząc niepowtarzalną atmosferę tej wyjątkowej nocy.

Zapraszam Cię do uczestnictwa w magicznym dniu, w którym Magda i Bartek powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Ich ślub, odbył się w pięknej Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie, a wesele w Sala Markiz w Łopusznie

Dzień rozpoczął się w domach rodzinnych Magdy i Bartka, gdzie dało wyczuć się emocje i atmosferę radości i niecierpliwości. Magda, otoczona przez siostrę i Mamę, przygotowywała się do chwili, na którą czekała wiele miesięcy. Radość i spokój wypełniały również dom Bartka, gdzie ojciec i brat przekazywali mu ostatnie rady i życzenia.

Droga Bartka do Magdy była pełna niespodzianek. Na drodze zatrzymał się przy komicznej bramie weselnej straży pożarnej, gdzie został on wdrożony w tajniki pierwszej pomocy 🙂 To wydarzenie rozśmieszyło wszystkich obecnych i było doskonałym preludium do kolejnych emocji.
W Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie, Magda i Bartek wymienili przysięgi miłości, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi. Mnóstwo confetti rozsypało się w powietrzu, gdy młoda para opuszczała kościół, symbolizując eksplozję radości i szczęścia.

Sala Markiz w Łopusznie, udekorowana kwiatami, stała się areną dla weselnego przyjęcia. Magia zawisła w powietrzu, gdy Magda i Bartek wykonali swój pierwszy taniec w chmurach, otoczeni fontannami iskier.
Po pierwszym tańcu nadszedł czas na zabawę. Oczepiny i test zgodności pary młodej dostarczyły wszystkim gościom niezapomnianych chwil śmiechu i wzruszenia. Później udaliśmy się na zdjęcia, gdzie tło stanowiły zimne ognie, tworząc niepowtarzalną atmosferę tej wyjątkowej nocy.