Ślub Oli i Mateusza

Hybrydowy reportaż z plenerowego ślubu Oli i Mateusza. Gościniec Goździejewski to idealne miejsce na wesele w duchu slow wedding, czyli bez narzuconego z góry scenariusza. Swobodna zabawa, gry i atrakcje, a na chłód nocy – ognisko.
Fotografie oraz film wykonane, oczywiście, w pojedynkę 🙂

Paweł jest bardzo utalentowanym Fotografem, który utrwala nie tylko piękne kadry, ale też emocje i wspomnienia. W naszym odczuciu to “inne spojrzenie” jakie ma Paweł jest właśnie tym, co najbardziej go wyróżnia na tle innych fotografów ślubnych. Zdjęcia Pawła pokazują realizm uroczystości i osób biorących w niej udział. Sprawiają, że “reportaż ślubny” jest… prawdziwym reportażem – pokazuje bieg wydarzeń z wielu perspektyw i opowiada historię jednego dnia, który jest wyjątkowy pod wieloma względami. Wiele ze zdjęć, które otrzymaliśmy w naszym reportażu posiada według nas poziom zdjęć konkursowych/wystawowych.
Oczywiście Paweł wykonuje także przepiękne, klasyczne kadry rodzinne i romantyczne, które też warto mieć w swoim ślubnym reportażu. Szczególnie podczas sesji ślubnej dzięki pomysłowości i otwartości Pawła, udało się nam przełamać stres i zmieszanie. Warto mu zaufać 🙂 Cechuje go profesjonalizm (zdjęcia wykonane w najwyższej jakości), terminowość i otwartość na potrzeby i pomysły Par Młodych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z reportażu i filmu jakie dla nas przygotował. Oglądaliśmy zdjęcia już kilkanaście razy i za każdym razem odkrywamy w nich coś nowego. Bardzo serdecznie polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy!