Ślub Weroniki i Konrada – Fotografia hybrydowa

Fotografia hybrydowa to połączenie fotoreportażu, w tym przypadku ślubnego, z filmem. Zdjęcia i film, obejmujący najważniejsze momenty Waszego dnia, uzupełniają się wzajemnie, mają spójną kolorystykę i estetykę. Pracując w pojedynkę, zachowuję dyskrecję i nie rzucam się w oczy jak kilkuosobowe ekipy. Poniżej przedstawiam Wam efekt pracy z Weroniką i Konradem. Na ich sesję narzeczeńską wybraliśmy jedno z najlepszych miejsc na zdjęcia jesienne - Arboretum SGGW w Rogowie. Jedynie przez około dwa tygodnie klony japońskie otulają czerwienią cały park. Robi to niesamowite wrażenie. Dzień ślubu to wizyta w parafia pw. NMP Królowej Polski w Olszewie-Borkach. W Domu Gościnnym „Renesans” w Antoniach odbyła się szalona zabawa weselna o którą zadbał zespół Jakobs. Całą opowieść Weroniki i Konrada zwieńczyła sesja ślubna w warszawskich Łazienkach Królewskich, gdzie tak naprawdę wszystko się zaczęło. To właśnie tutaj Konrad oświadczył się Weronice. Zapraszam!

 

Fotografia hybrydowa to połączenie fotoreportażu, w tym przypadku ślubnego, z filmem.

Zdjęcia i film, obejmujący najważniejsze momenty Waszego dnia, uzupełniają się wzajemnie, mają spójną kolorystykę i estetykę. Pracując w pojedynkę, zachowuję dyskrecję i nie rzucam się w oczy jak kilkuosobowe ekipy. Poniżej przedstawiam Wam efekt pracy z Weroniką i Konradem.

Na ich sesję narzeczeńską wybraliśmy jedno z najlepszych miejsc na zdjęcia jesienne – Arboretum SGGW w Rogowie. Jedynie przez około dwa tygodnie klony japońskie otulają czerwienią cały park. Robi to niesamowite wrażenie. Dzień ślubu to wizyta w parafia pw. NMP Królowej Polski w Olszewie-Borkach. W Domu Gościnnym „Renesans” w Antoniach odbyła się szalona zabawa weselna o którą zadbał zespół Jakobs. Całą opowieść Weroniki i Konrada zwieńczyła sesja ślubna w warszawskich Łazienkach Królewskich, gdzie tak naprawdę wszystko się zaczęło. To właśnie tutaj Konrad oświadczył się Weronice. Zapraszam!