Wiktoria i Bartosz – Willa Zagórze

Zapraszam na hybrydowy reportaż ślubny Wiktorii i Bartosza, pełny niecodziennych sytuacji i niezapomnianych emocji. Wszystkie zdjęcia i film przygotowałem samodzielnie, aby uchwycić każdy istotny moment tego wyjątkowego dnia w pięknym miejscu jakim jest Willa Zagórze pod Warszawą.

Przygotowania
Ślubne przygotowania rozpoczęły się w eleganckich pokojach hotelowych Willa Zagórze. Wiktoria, instruktorka jazdy konnej, oraz Bartosz, zawodnik waterpolo, mieli do pomocy po trzy druhny i drużbów. W atmosferze radości i lekkiej ekscytacji, przyszła para młoda szykowała się do najważniejszego dnia w swoim życiu.

First Look z Niespodzianką
First look to zawsze emocjonujący moment, ale tym razem na Bartka czekała niespodzianka – zamiast Wiktorii, zobaczył jednego z drużbów przebranych w suknię ślubną swojej babci! Ten śmieszny moment wywołał salwy śmiechu i rozluźnił atmosferę przed ceremonią.

Ceremonia Ślubna
Ślub cywilny odbył się w eleganckiej sali Willi Zagórze, ozdobionej pięknymi kwiatami i palącymi się świecami. Wiktoria i Bartosz, wyluzowani i uśmiechnięci, powiedzieli sobie “tak” w obecności najbliższych, a ich miłość i wzajemne oddanie były widoczne w każdym geście i spojrzeniu.

Sesja Zdjęciowa z Niespodzianką
Po ceremonii na parę młodą czekała kolejna niespodzianka – czerwona łódź Państwowej Służby Hydrologicznej, idealna do kilku romantycznych zdjęć. Ta unikalna sesja dodała ślubnym fotografiom jeszcze więcej uroku i wyjątkowości.

Zabawa Weselna
Po sesji zdjęciowej rozpoczęła się zabawa weselna. Pierwszy taniec Wiktorii i Bartosza zachwycił wszystkich gości, a muzyka i tańce trwały do późnej nocy. Goście mieli także okazję skorzystać z fotobudki z różnymi gadżetami i tabliczkami, co dostarczyło mnóstwo radości i pamiątkowych zdjęć w księdze gości.

Nowe Tradycje
Zamiast tradycyjnych oczepin, para młoda zorganizowała szybką sesję zdjęciową z gośćmi, podczas której każda grupa miała tylko 5 sekund na ustawienie się do zdjęcia. Ta nowoczesna i dynamiczna forma fotografii weselnej okazała się strzałem w dziesiątkę!

 

Imprezowa Gra Flanki
Wiktoria i Bartosz zdecydowali się również na wyjątkową weselną grę – Flanki. Jakie są jej zasady? Nie mam pojęcia 🙂 Wiem jednak, że wymaga ona piłki do siatkówki, 2-litrowej butelki i mnóstwa puszek z piwem. Ta niekonwencjonalna gra dodała weselu humoru i radości.

Willa Zagórze okazała się idealnym miejscem na hybrydowy reportaż ze ślubu Wiktorii i Bartosza. Oferuje eleganckie wnętrza, piękne otoczenie i mnóstwo możliwości do kreatywnych zdjęć i filmu. Mam nadzieję, że fotoreportaż i klip ślubny pozwolą Wam poczuć radość i uśmiech tej wyjątkowej pary oraz zobaczyć, jak wiele szczęścia było w każdym momencie ich dnia.